ID e Pronës : 6382

Në Shitje Na kontaktoni - Banesa

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Kalabria (afer Maxit, ndërtim i Nartelit) me sipërfaqe 63m2, kati i 6-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë gjumi, shpajz, banjo, ballkon, dhe korridor. Banesa shitet komplet e mobiluar, ka ujë 24H, parking rrugor. Kontrata bëhet të Noteri.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 53.000€.

+377/ 44443349 (VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme