ID e Pronës : 8287

Në Shitje 33,000€ - Banesa
64 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe ne Fushë Kosovë (Të Bresja, Afër Komunës së re), me sipërfaqe 64m2 kati 3-të. Banesa ka sallon, kuzhinë me trapezari, 1 dhomë të gjumit, banjo,  ballkon dhe korridor. Banesa shitet më mobilie, ka ujë 24H, parking rrugor, ka ashensor. Me dokumenta në rregull, ka fletë poseduse.

Ndertim i Ri.
Çmimi: 33.000€. I Negocjushem

+383\44443349 (VIBER)

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme