ID e Pronës : 11545

Në Shitje 43,500€ - Banesa
64 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Lagjen Kalabri (të Kompleksi Dinamik) me sipërfaqe 64m2, kati i 6-të. Banesa ka sallon me kuzhine, 1 dhomë gjumit, 1 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka  Ashensor. Banesa eshtë e gatshme për banim. Kontrata bëhet të Noteri.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 43.500€.

+383/44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme