ID e Pronës : 12314

Në Shitje 770€ - Banesa
2 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Mati 1 (Ruga C, përballë Viva Freshë). Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa Përfundon, në Mars 2021.

 

Ndertim i Ri.
Çmimi: 770€.I Negocjushëm.

+383/ 44443349(VIBER).
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com.

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme