ID e Pronës : 13381

Në Shitje 54,000€ - Banesa
58 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Mati 1 (Rruga Ukshin Hoti, afër Supër Vivës), me sipërfaqe 65m2, kati 6-të (2 lifta). Banesa ka sallon me kuzhin, 1 dhomë të gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është e gatshme per banim. Kontrata bëhet të Noteri.

Ndertim i ri.
Çmimi: 54.000€. I negocjushëm.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme