ID e Pronës : 10048

Në Shitje 430€ - Banesa
65 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër Sh.F. Mihail Grameno, mbrapa Qerdhes Bota Magjike), me sipërfaqe 65m2 kati 6-të (më lift). Banesa ka sallon më kuzhinë, 1 dhomë gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka ashensor. Parakontrata bëhet të Noteri.

Ndertim i Ri.
Çmimi: 430€. Për m2

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme