ID e Pronës : 8706

Në Shitje 33,000€ - Banesa
66 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë, (afër Vives së vjeter), me sipërfaqe 66m2, kati 6-të (ka ashensor). Banesa ka sallon me kuzhine, 1 dhomë gjumi, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka ashensor. Kontrata bëhet të Noteri.

Ndertim i ri.
Çmimi: 33.000€.

+383/ 44278238(VIBER)

044278238
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme