ID e Pronës : 7862

Në Shitje 50,000€ - Banesa
67 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print
Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Velani (Mbi parkun e Qytetit) me sipërfaqe 67m2, kati i 8-të. Banesa ka sallon me kuzhine, 1 dhomë gjumi, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka 2 ashensorë.
Banesa ështe e gatshmë për banim. Kontrata bëhet të Noteri.

Ndërtim i ri.

Çmimi:50.000€. .

 

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com

www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme