ID e Pronës : 7837

Në Shitje 34,000€ - Banesa
68 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (Përball banesave Berisha Grup) me sipërfaqe 68m2, Ndërtim i Cima Konstrakshen, kati i 3-të. Banesa ka sallon me kuzhine, 1 dhomë gjumi, banjo, shpajz, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka 2 ashensorë. Kontrata bëhet të Noteri.

Ndërtim i ri.

Çmimi:34.000€. I negocjushëm.

 

+383/ 44245454 (VIBER).

044245454

kosova-immobilien@hotmail.com

www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme