ID e Pronës : 12165

Në Shitje Na kontaktoni - Banesa
69 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Kalabri (afër Kullave të Arabve, Kompleksi Ylli) me sipërfaqe 69m2, kati i 2-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 1 dhome  gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka ashensor. Përfundon Qershor 2021.  Kontrata bëhet të Noteri.

Ndërtim i ri.
* Supër Çmim*.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme