ID e Pronës : 9823

Në Shitje Na kontaktoni - Banesa
71 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Mati 1 (Rruga B, të Maxi 24H), me sipërfaqe 71m2 kati 5-të. Banesa ka sallon më kuzhinë, 1 dhomë gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është e gatshmë për banim, ka ujë 24H, 2 ashësor, parking rrugor. Kontrata bëhet të Noteri.

Çmimi: Sipas marrëveshjes

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme