ID e Pronës : 5650

  97,000€ - Banesa, Prona Banimi
72 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Lakrishte (Afër Pro Credit Bank) me sipërfaqe 72m2 kati 2-të. Banesa ka sallon, kuzhine të ndar me trapezari sallon i vogel, dhomë gjumi, banjo, 2 ballkona dhe korridor. Banesa ka lift, ka pamje nga lindja, ndriqim te mjaftueshem, është e rinovuar pjesërisht, ka nxemje qëndrore me termokos, ka ujë 24H, parking rrugor. Banesa është ndërtim i vjetër me dokumenta në rregull, ka flet poseduse.

Ndertim i Vjetër.
Çmimi: 97.000€.

+377/ 44245454 (VIBER).

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme