ID e Pronës : 7237

Në Shitje 720€ - Banesa
67 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Mati 1 ( mbi standardin afër Fitores, te Rukolli) , me sipërfaqe 67m2, kati 3-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhine, 1 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka 2 ashënsora, ka parking rrugor, ka ujë 24H, kontrata behet të noteri, objekti perfundon në mars 2019.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 720€/m2.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme