ID e Pronës : 2137

Në Shitje 59,000€ - Banesa
70 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Emshir (Afër Barnatores Kalabria, ndërtim i Lesnes), me sipërfaqe 70m2, kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është me leje ndërtimi, kontrata bëhet te noteri.

Ndertim i ri.
Çmimi: 59.000€.

+37744443349 (Viber)
044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme