ID e Pronës : 2463

Në Shitje 27,500€ - Banesa
50 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (afër shkollës Mihail Grameno, perball Vivës) me sipërfaqe 50m2 (neto), kati i 7-të (me lift). Banesa ka sallon me kizhin, dhomë gjumi, banjo ballkon dhe korridor. Banesa shitet komplet e mobiluar. Kontrata bëhet të Noteri. Ndërtim i Tregtis,

Ndertim i ri.
Çmimi: 27.500€.

+377 44 443349 (VIBER)

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme