ID e Pronës : 2501

Në Shitje 27,000€ - Banesa
53 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (afër Shkollës Mihail Grameno, te Viva), me sipërfaqe 53m2, kati i 7-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhinë, dhomë të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, ndërtim i MAB Projekt. Kontrata bëhet te Noteri. Me flet poseduse.

Ndertim i ri.
Çmimi: 27000€.

+377443349 (VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme