ID e Pronës : 2186

Në Shitje 29,000€ - Banesa
59 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (afër rrethit, te Hajdini Komerc), me sipërfaqe 59m2, kati 5-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, dhom gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është me dukumenta ne rregull, ka leje ndërtimi, kontrata bëhet te Noteri.

Ndertim i ri.
Çmimi: 29.000€.

+377/ 49 701 212 (VIBER)

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme