ID e Pronës : 2489

Në Shitje 29,000€ - Banesa
60 m2 Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër Shkolles fillore Mihal Grameno), me sipërfaqe 60m2, kati i 6-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa shitet komplet e mobiluar, ka ujë 24H. Me flet poseduse.

Ndertim i ri.
Çmimi: 29.000€

+377 44443349(VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme