ID e Pronës : 2290

Në Shitje 37,000€ - Banesa
62 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe ne Fushë Kosovë (Te Komuna Afër Komunës), me sipërfaqe 62m2 kati 1-rë. Banesa ka sallon, kuzhinë me trapezari, 1 dhomë të gjumit, shpajz, banjo ballkon dhe korridor. ka bodrum të veqant. Banesa është komplet e rinovuar. Me dokumenta në rregull.

Ndertim i vjetër.
Çmimi: 37.000€.

+377443349 (VIBER)

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme