ID e Pronës : 1844

Në Shitje 37,000€ - Banesa
70 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (mbrapa shkollës Mihail Grameno), me sipërfaqe 70m2 kati 7-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, dhomë gjumi, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar. Objekti ka lift. Kontrata bëhet te Noteri.

Ndertim i ri.
Çmimi: 37.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme