ID e Pronës : 2059

Në Shitje 46,000€ - Banesa
77 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (Përball Murebestit), me sipërfaqe 77m2, kati i 3-të. Banesa ka sallon, kuzhin të ndar me trapezari, dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është e gatshme për banim, ka lift, shitet me mobile.

Ndertim i ri.
Çmimi: 46.000€.

+377 44 245 454 (Viber)
044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme