ID e Pronës : 1884

Në Shitje 33,000€ - Banesa
60 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (Mbrapa Albit dhe VIva Fresh), me sipërfaqe 60m2, kati 7-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, dhomë të gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa shitet komplet e mobiluar. Ka pamje jug lindje, me parking rrugor, objekti ka lift. Bëhet bartja e prones. Kontrata bëhet të Noteri. Objekt i Tregtis.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 33.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme