ID e Pronës : 1174

Në Shitje 34,000€ - Banesa
58 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (Të Apolonia, afër mbi kalimit), me sipërfaqe 58m2 kati 3-të (nuka lift). Banesa ka sallon me kuzhin, dhom gjumi, banjo dhe korridor. Banesa ka pamjen nga Jug, lindje, komplet e mobilura. kontrata behet te Noteri, me flet poseduse.

Ndertim i ri.
Çmimi: 34.000€.

+377/ 44443349(VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme