ID e Pronës : 1952

Në Shitje 54,000€ - Banesa
71 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Bregu i Diellit, (mbi Bansesat e Bardha, te Famisi), me sipërfaqe 71m2 kati 3-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, dhom të fjetjes, shpajz, banjo, ballkon, dhe korridor. Me leje ndertimi e gaqme për bartje, kontrata bëhet te noteri.

Ndertim i ri.
Çmimi : 54.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme