ID e Pronës : 3247

Në Shitje 64,000€ - Banesa
75 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Bregu i Diellit (te banesat e bardha), me sipërfaqe 75m2, kati i 6-të. Banesa ka sallon, kuzhinë të ndarë me trapezari, 1 dhomë të gjumit, banjo, shpajz dhe korridor. Banesa është komplet e rinovuar, ka parking rrugor të mjaftushëm, ujë 24H.

 

Ndërtim i Vjetër.
Çmimi: 64.000€.

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme