ID e Pronës : 1632

Në Shitje 60,000€ - Banesa
37 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Dardani (te Korrizi banesat e Gjelberta), me sipërfaqe 37m2 me dokument, hapsir fizike 50m2, kati 6-të. Banesa e ka sallon me kuzhinë, dhomë te gjumit, banjo ballkon dhe korridor. shitet me mobile.

Ndërtim i vjetër.
Çmimi: 60.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme