ID e Pronës : 2246

Në Shitje 57,000€ - Banesa
65 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Dodona (të Sllovenia e Sportit, afër Albit), me sipërfaqe 65m2, kati 2-të. Banesa ka sallon me kuzhin, dhom te gjumit, shpajz, banjo dhe ballkon. Banesa shitet komplet e mobiluar.

Ndertim i ri.
Çmimi: 57.000€.

+37744443349 (VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme