ID e Pronës : 1829

Në Shitje 48,000€ - Banesa
54 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Dodona (te Sllovenia e Sporti, te albi market), me sipërfaqe 54m2 kati 6-të. Banesa ka sallon me kuzhin, dhom të gjumit, banjo, korridor dhe ballkon. Banesa shitet me mobilje.

Çmimi: 48.000€.

+377/ 44245454 (Viber)
044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme