ID e Pronës : 2447

Në Shitje 48,500€ - Banesa
65 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen e Spitalit (Të Pozhegri), me sipërfaqe 65m2, kati 3-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë gjumi, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është e gatshme per banim.
Garazha:600€

Ndertim i ri.
Çmimi : 48.500€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme