ID e Pronës : 2416

Në Shitje 47,250€ - Banesa
63 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Kalabria (Afër Fitores), me sipërfaqe, 63m2 kati 5-të. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë te gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, e gatshme për banim. Banesa ka garazh, para kontrata behët te Noteri.

Ndertim i ri.
Çmimi: 47.250€

+37744245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme