ID e Pronës : 1963

Në Shitje 41,000€ - Banesa
37 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit (Banesat e Kuqe, Nën Ambullant) me sipërfaqe 37m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon, Kuzhinë të ndar me trapezari, hapsir të shfrytzuar si dhom gjumi,banjo ballkon dhe korridor. Kompet e rinovuar, shitet me mobile, e përshtatshme për banim, zyre ordinanc etj.

Ndertim i vjeter.
Çmmi: 41000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme