ID e Pronës : 2240

Në Shitje 43,000€ - Banesa
40 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Lagjen Kodra e Diellit (Banesat e Kuqe, përball Rruges B), me sipërfaqe 40m2 kati 4-tër. Banesa ka sallon me kuzhin, dhom gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e rinovuar, shitet me mobile. Ka uj 24H, me nxemje qëndrore, ka parkingje të mjaftueshme per vetura.

Ndertim i vjetër.
Çmimi: 43.000€.

+37744443349 (VIBER)

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme