ID e Pronës : 1910

Në Shitje 50,000€ - Banesa
60 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Kodra e diellit, (Rr. Armend Daci, përball Lapidarit Enver Maloku), me sipërfaqe 60m2, kati 5-të. Banesa ka Sallon me kuzhinë, dhomë të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa shitet komplet e mobiluar. Banesa është me leje ndërtimi, ka pamje ka përendimi, ujë ka 24H, ndërtim i Tregtis.

Ndertim i ri.
Çmimi: 50.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme