ID e Pronës : 1660

Në Shitje 41,000€ - Banesa
32 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit (Banesat e Kuqe, te Ambullanta) me sipërfaqe 32m2, kati Përdhes. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, dhome te fjetjes, shpajz banjo dhe ballkon.

Ndertim i vjeter.
Çmmi: 41000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme