ID e Pronës : 1933

Në Shitje 72,500€ - Banesa
65 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit (Banesat e Bardha, afër stacionit të autobusave 4), me siperfaqe 65m2 kati 1-rë. Banesa ka sallon, kuzhinë me trapezari, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e rinovuar, shitet me mobile, Vend i qet banimi.

Ndërtim i vjetër.
Çmimi: 72.500€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme