ID e Pronës : 2433

Në Shitje 49,000€ - Banesa
63 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Mati 1 (Përball Statcionit te Autobusit 4, te Ingjinjeringu), me sipërfaqe 63m2 kati 5-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është e gatshme per banim, shitet me mobilie, ujë 24H. Banesa është e Notrizuar.

Ndertim i ri.
Çmimi: 49.000€.

+37744443349(VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme