ID e Pronës : 2153

Në Shitje 55,000€ - Banesa
64 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe ne lagjen Mati 1 (te statcioni i autobusav 4, afër banesave te bardha), me spiërfaqe 64m2, kati 5-të. Banesa ka sallon me kuzhin, dhom gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka lift, ujë 24H, pamjen kah lindja, kontrat te noteri. Banesa shitet komplet e mobiluar.

Ndërtim i Ri.
Çmimi: 55.000€.

+377/ 49701212 (VIBER)

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme