ID e Pronës : 2399

Në Shitje 53,000€ - Banesa
65 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Mati 1 (Afër rruges B), me sipërfaqe 65.4m2, kati i 4-rë. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka lift, ujë 24H. Kontrata bëhet te Noteri. Banesa shitet komplet e mobiluar.

Ndertim i ri.
Çmimi: 53.000€.

+3774443349 (VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme