ID e Pronës : 1999

Në Shitje 45,000€ - Banesa
60 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Tophane (përball Bahollve), me sipërfaqe 60m2, kati i 5-të. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është e gatshme për banim, ka lift.

Ndertim i ri.
Çmimi: 45.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme