ID e Pronës : 2208

Në Shitje 55,000€ - Banesa
54 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe ne lahjen Mati 1 (te Standardi, objektet e standardit), me sipërfaqe 54m2 kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhin, dhom gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa shitet komplet e mobiluar. ka uj 24H, me nxemje 24H, ka parkingje të mjaftueshme per vetura.

Ndertim i ri.
Çmimi: 55.000€.

+37744443349 (VIBER)

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme