ID e Pronës : 1588

Në Shitje 70,000€ - Banesa
67 Print

Shitet banesa 2 dhomëshenë lagjen Bregu i diellit, (te Banesat e Bardha, afër stacionit të autobusit 4), me sipërfaqe 67m2, kati Perdhesë e nalt. Banesa ka Sallon, kuzhinë te ndarë me trapezari, dhomë të fjetjes, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa shitet komplet e mobiluar.

Ndertim i Vjetër.
Çmimi: 70.000€.

kosova-immobilien@hotmail.com
Tel: 044 245 454; 038 248 165

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme