ID e Pronës : 5468

Në Shitje 27,000€ - Banesa
34 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Mati 1 (Të Dino Compani), me sipërfaqe 34m2, kati 2-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë gjumi, banjo dhe korridor. Ujë 24H, parking rrugor. Pamjen në Jug. Parkontrata bëhet te Noteri. Shitet komplet e mobiluar.

 

 

Ndertim i Ri.
Çmimi: 27000€. I negocjushëm.

+37744443349 (VIBER).

044443349.
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme