ID e Pronës : 1538

Në Shitje 50,000€ - Banesa
37 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe, ne Ulpian (Afër Shkollës Hasan Prishtina, te Momento), me siperfaqe 37m2, kati 3-të. Banesa ka sallon, kuzhinë me trapezari, banjo, ballkon, shpajz dhe korridor. Banesa është e rinovuar komplet, me nxemje qëndrore, ka pamje nga Qerdhja, ka parking rrugor. Me flet Poseduse.

Ndertim i Vjetër.
Çmimi: 50.000€.

+377/ 44443349 (VIBER).

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme