ID e Pronës : 6290

Në Shitje 49,000€ - Banesa
37 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa ekskluzive, ne Ulpiane – ne qender te Prishtines Me dalje ne rrugen kryesore ne vije ndertimore me objektin e AAK-se). Banesa ka siperfaqe Neto prej 37m2 (Brutto 45m2). Ka ne perberje -Dhome te dites bashke me kuzhine, -Depo (shpajz), -Banjo me dush-kabine. -Koridor, -Dhome komode te fjetjes/pritjes. Banesa: -Me dokumentacion komplet te rregullt dhe mund te behet bartja e menjehershme.

 

Ndertim i Vietër.
Çmimi: 49.000€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme