ID e Pronës : 8140

Në Shitje 47,000€ - Banesa
42 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Ulpiana (afër, Fontanes), me sipërfaqe 42m2 (neto) kati 5-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 banjo, 1 ballkona dhe korridor. Banesa është komplet e rinovuar, ka parking rrugor, ka ujë 24H, me nxemje Qendrore. Banesa është me dokumenta ne rregull, me flete poseduse.

Çmimi: 47.000€. I Negocjushëm.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme