ID e Pronës : 4929

Në Shitje 45,000€ - Banesa
43 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Tophane (Te qafa), me sipërfaqe 43m2, kati 5-të. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa shitet komplet e mobiluar.

 

Ndertim i ri.
Çmimi: 45.000€. .

+377/ 44245454 (VIBER).

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona të Ngjashme