ID e Pronës : 6089

Në Shitje 30,000€ - Banesa
44 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Bregu i Diellit  (Te banesat e bardha), me sipërfaqe 44m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhin,  dhomë te gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është me garazh.

 

 

Ndertim i ri.
Çmimi: 30.000€.

+377/ 44245454 (VIBER).

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme