ID e Pronës : 13183

Në Shitje 42,000€ - Banesa
48 m2 Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen e Muhagjerve, me sipërfaqe 48m2, kati 5-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, dhome gjumit, banjo, ballokon dhe korridor.  Banesa është e gatshme per banim.

 

 

Ndërtim i ri.
Çmimi: 42.000€.

+383/44443349 (VIBER).
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme