ID e Pronës : 8655

Në Shitje 34,500€ - Banesa
49 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Mati 1 (Kompleksi STANDARD), me sipërfaqe 49m2, kati 8-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 banjo, 1 ballkona dhe korridor. Banesa është e gatshme për banim, ka ujë 24H, linft, ka parking rrugor, Banesa është me dokumenta ne rregull. Kontrata bëhet te noteri.

Çmimi: 34.500€. I negocjushëm.

+383/ 44443349(VIBER)

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme