ID e Pronës : 8593

Në Shitje 37,000€ - Banesa
50 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Mati 1 (afër rrugës B, mbrapa Meridianit), me sipërfaqe 50m2, kati 2-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 banjo, 1 ballkona dhe korridor. Banesa përfundon mars, 2020, ka parking rrugor, ka ujë 24H. Banesa është me dokumenta ne rregull.

 

Çmimi: 37.000€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme